Rota Cafe & Bistro

Amacımız insan ayrımı degil her kesime her insana en guzel hizmeti vermektir. En önem verdigimiz konu sıcakkanlılık ve müsterilerle olan iletisimimizdir.

  • iconMescizade Sk. No:21 İlkadım Samsun
  • icon0 (362) 230 18 12
icon#
iconAra iconMesaj İlet
image image image image image image

20 nisan 2016 yılında  Mesut ve Mahmut Zengin kardesler tarafindan kurulup hizmet vermeye baslanmistir. Rota ismi 2012 yılında Balıkesirde halen devam etmekte olan Trabzonspor taraftarlar toplulugu olarak kurulmus bir grubun adidir. Ben de bu üniversite yillarinda bu grubun kurucularindan olup cafe acmaya karar verdigimde ise isim olarak hic dusunmeden Rota adını hayata gecirmek istedim.
Üniversite yıllarında cafelerde çalışıp okumaya çalışırken aynı zamanda harçlıklarımızdan biriktirip Rota deplasman diyerek elimizden geldigince Trabzonspor' umuzun maçlarına giderdik ve o zamanlar da tek hayalim cafe açmaktı.
Asıl meslegim jeoloji mühendisligi olup iki yil meslegimi yaptiktan sonra büyüdügüm sehir olan Samsun'a gelip aslinda bana uzak olan hayalimi erken yaşta ve beklemedigim anda gerceklestirmem nasip oldu. Bende tabiki Rota'mızı unutmayip hic dusunmeden heyecanla Rota Cafe & Bistro nun açılışını gerçekleştirdim. Amacımız insan ayrımı degil her kesime her insana en güzel hizmeti vermektir. En önem verdigimiz konu sıcakkanlılık ve müsterilerle olan iletisimimizdir. Bir yerde bir  aile ortamı yaratabilirseniz o zaman başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz, ve size önerim hayallerinizi büyük tutun , size kimsenin bir seyi yapamayacaginizi soylemesine izin vermeyin.
Sağlıcakla kalın.