SİSTEM HAKKINDA

Yoğun olarak yapılan AR-GE çalışmalarımız neticesinde SEO su arama motorlarınca (Google, Yandex, Bing vb.) sevilen sistemimiz de size bir sayfa ayırıyoruz ve bu bilgileri sayfanıza ekliyoruz. Bu bilgileri kullanarak kendi logonuzla kendi adınızla birde mobil uygulama(*) veriyoruz, bu uygulama ile hem siz müşterilerinize hem de müşterileriniz size rahatlıkla ulaşabiliyor, yani bu uygulama sayesinde müşterilerinize ücretsiz mesajlar gönderebilir(**) kampanyalarınızdan bahsedebilirsiniz. Sistemi kurduğumuz zaman siz bizi unutabilirsiniz ama biz çalışmaya devam ediyoruz. Şehrin nabzını tutuyoruz halkımız hangi konuda ne indirim istediğini öğreniyoruz ve bunu sizlerle paylaşıyoruz. Peki bir indirim mi yaptınız? Bunun için ekstra ücret ya da komisyon talebimiz yok, daha öncede bahsettiğimiz gibi “Biz sadece firmalarımızı ve müşterilerini düşündük.”

ŞEHİR EKSPERİ SAYFANIZ


Firma adı,logo,kısa bilgi,adres,telefon,rota destekli harita yer bildirimi,resimler,hakkında ve vizyon misyon bilgileri ile tam olarak sizin için ve SEO ya uygun olarak tasarlanmış tanıtım sayfanız.

Ziyaretçilerinizin sizi beğenmeleri için kolay paylaşım butonları ve facebook yorumları.

Sade, şık ve kafa karıştırmayan tasarım üstelik responsive.

MOBİL UYGULAMA


Müşterilerinizin her an yanında olmak her esnaf ve kobilerin hayali ve biz size bunun için büyük bir adım atmanızı sağlıyoruz ve sizleri onların ceplerine! bırakıyoruz.

Size ulaşmaları tek dokunuş, sizi aramaları tek dokunuş ve sizden gelen mesajları görmek kesinlikle tek dokunuş.

İster mesaj atın ister müşterilerinizden gelen geri dönüşleri(***) değerlendirin.

Taşındınızmı!

Hemen panele girip adresinizi güncelleyin ve müşterilerinize uygulamadaki haritalara tıklamalarını söyleyin, gerisini Google Maps'ın sesli navigasyonuna bırakın.
(*) Mobil uygulama android (sürüm versiyonu 9. versiyondan 25.(dahil) versiyona kadar) işletim sistemli telefonlar için çalışan versiyondur. IOS ise şuan yürürlükte olmayıp ilerde rehber uygulaması tarzında düşünülmektedir.
(**) Uygulamaya gönderilmek üzere atılan mesajlar kullanıcıların internet bağlantısı aktif olduğu süre zarfında 10dk içersinde ulaştırılır.
(***) Mobil uygulamamızda yerleşik etkileşim formları yer almaktadır, rezervasyon sorgulama, kasko fiyat bilgisi yada pasta siparişi gibi. Bu özellik firma sektörüne göre değişiklik gösterebilir yada olmayabilir.

ANLAŞMALI İNDİRİMLERİMİZ

Gepoo.net “yazılım hizmetleri ana üssü” ile, web sitesi yapımında büyük indirimler sağlıyoruz.
http://www.gepoo.net/web-sitesi-yaptirmak-istiyorum/ linkinden Ödeme avantajları / özel indirimler yararlanmak istiyormusunuz?: kısmını ŞehirEksperi üyesiyim seçeneğini seçerek anında indirimli fiyatlara ulaşabilirsiniz.
Web: http://www.gepoo.net

ÜCRETLENDİRME

Hizmet Süresi
1 YIL
Firma rehberi + Mesaj gönderimi + Yönetim Paneli
Ücretler
Reklamlı sürüm
300,00 ₺
Reklamsız sürüm
400,00 ₺
Hizmet Süresi
1 YIL
Firmaya ait her +1 şube için
Ücretler
Reklamlı sürüm
10,00 ₺
Reklamsız sürüm
10,00 ₺
Hizmet Süresi
1 YIL
Android uygulama
Ücretler
Reklamlı sürüm
0,00 ₺
Reklamsız sürüm
200,00 ₺
* Ücretlere K.D.V dahil değildir ve yıllık aidat olarak planlanmıştır.
* Sisteme üyeliğiniz "Firma rehberi + Mesaj gönderimi + Yönetim Paneli" modülüne kayıt olmanız ile başlayacaktır ve diğer modüller ancak bu şekilde aktive edilebilir.
* Sisteme devam etmek istediğiniz süre boyunca, aidatlar sisteme giriş yapıldıktan sonraki yıllarda satış danışmanları tarafından yapılacaktır.
* Ödeme yapmadığınız yıl firma rehberindeki sayfanız ve mobil uygulamalarınız reklamlı versiyon olarak devam edecek fakat Mesaj gönderimi, Yönetim paneli üzerinden güncellemeler ve anlaşmalı indirimlerimizden yararlanamayacaksınız.